V sobotu 13.05.2017 se v X Areně uskutečnil Finálový den soutěží smíšených družstev dospělých JmBaS.

 

Čtyři dny před Finálovým dnem započala i montáž pevně osazených digitálních počítadel, kterými nyní v X Areně disponuje každý ze šesti kurtů. Ve Finálový den tak proběhl jejich ostrý test a všichni hráči / diváci, tak měli dokonalý přehled o dění na všech kurtech.

 

Naše družstvo "A" se ve finále III. ligy utkalo od 14 h s týmem SKP Kometa Brno "B".

Obě družstva nebyla úplně kompletní ... na naší straně chyběl Juraj Pagáč a soupeři Jiří Nývlt.

 

- Začalo se mužskými debly ... Laďa s Martinem na duo Nahrebecki Dariusz a Hubert nestačili ve dvou setech ... stav 0:1

- Na sousedním kurtu Emil s Petrem proti dvojici Martin Sokol / Mirek Geršl ... taktéž prohra ve dvou setech ... i když k zisku alespoň jednoho setu moc nechybělo ... stav 0:2

- Začátek nic moc, ale s tím se tak nějak při neúčasti Juraje počítalo ...

- Následoval 1. singl mužů, kde si Martin poradil ve dvou setech s Hubertem ... stav 1:2

- Souběžně se hrál ženský debl ... Lenka s Natálií přehrály dvojici Jana Havlová / Lisa Šplíchalová taktéž ve dvou setech ... stav 2:2

- Na 3. singlu mužů si Petr poradil v závěru druhého setu se dvěma setboly Mirka Geršla a otočil vývoj utkání na naši sranu ... stav 3:2

- Následoval krapet nervózní singl žen, který si Lenka nakonec pohlídala ve dvou setech ... stav 4:2

- V souběžně hraném 2. singlu mužů se Emil krapet trápil a podlehl ve třech setech Martinu Sokolovi ... stav 4:3

 

- Zbývalo odehrát poslední zápas - mix ve složení Laďa / Natálie vs. Lisa / Dariusz ... před utkáním se dozvídáme od STK, že v případě remízy se nebudou počítat sety, kde máme navrch, ale bude rozhodovat 9. zápas ... 

 

- Laďa s Natálií ovládli 1. set ... 2. set pro Kometu ... 3. set přetahovaná o každý míček ... na konci setu dvojice Komety uniká na 19:16 a už pomalu chystáme možné teorie devátého zápasu ... dvojice Komety ale následně hodně chybuje a Laďa, již za otočeného stavu 20:19, posílá křížným úderem naše družstvo přímo do II. ligy ... konečný stav 5:3 !

 

- Super práce týmu ... pozdrav za velkou louži absentujícímu Jurajovi ... splněný sezónní cíl v podobě postupu ... unavený Laďa jen září a otevírá si vychlazenou Plzeň :)

 

- Soupeři gratulace k 2. místu, kterému přejeme hodně štěstí v baráži o II. ligu.

 

 

Fotogalerie z utkání zde.

Posledních cca 5 minut mixu můžete shlédnout na videu.    

 

Podrobné výsledky z utkání / jednotlivých zápasů viz sekce Výsledky utkání.


Informace o cookies na této stránce

Abyste na našem webu našli vždy to, co potřebujete, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů. Pro personalizovaný zážitek udělte prosím souhlas se zpracováním všech typů cookies.

 

Nastavení cookies

Cookie soubory, které jsou použité na těchto stránkách jsou rozděleny do kategorií a níže si můžete zjistit o každé kategorii více a povolit nebo zamítnout některé nebo všechny z nich. Jakmile zakážete kategorie, které byly předtím povoleny, budou z vašeho prohlížeče odstraněny všechny soubory cookie přiřazené do této kategorie.