V poslední březnový víkend se odehrálo v Jihlavě poslední kolo Play off II. ligy, kde nesmělo chybět ani naše družstvo SK Brno Slatina "B".

 

Do Jihlavy se náš tým vydal v oslabení, chyběla slovenská posila Jarolim Vicen, který ale určitě nebude chybět na finálovém dni 9. dubna.

 

S brněnským týmem TJ Sokol BC RSC Brno-Tuřany si Slatina poradila vcelku rychle a připsala si výhru 6:2.

Oproti tomu s domácími to byl větší boj. Standartní utkání na 8 zápasů neurčilo vítěze a tak se losoval zlatý zápas. Domácí vyřadili ženskou dvouhru, Slatina zase vyškrtla mixa a tak zbyl singl mužů, ve kterém zvítězil Honza Srnec a tím připsal Slatině výhru 5:4.


Informace o cookies na této stránce

Abyste na našem webu našli vždy to, co potřebujete, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů. Pro personalizovaný zážitek udělte prosím souhlas se zpracováním všech typů cookies.

 

Nastavení cookies

Cookie soubory, které jsou použité na těchto stránkách jsou rozděleny do kategorií a níže si můžete zjistit o každé kategorii více a povolit nebo zamítnout některé nebo všechny z nich. Jakmile zakážete kategorie, které byly předtím povoleny, budou z vašeho prohlížeče odstraněny všechny soubory cookie přiřazené do této kategorie.