Poslední kolo pro náš tým SK Brno Slatina "C" dopadl úspěšně!

 

Po sobotním utkání s BC Badmen Brno "A" a TJ Chropyně "B", si Slatina připsala dvě výhry a tím se umístila na 6. místě celkové tabulky. Náš tým si tím zajistil místo ve IV. lize i pro přístí sezónu a nebude se muset účastnit baráže o sestup do V. ligy.

 

Všem hráčům tedy děkujeme za účast a budeme se těšit na příští sezónu.

 

TJ Chropyně "B" - SK Brno Slatina "C" 

2 : 6

 

BC Badmen Brno "A" - SK Brno Slatina "C"

3 : 5


Informace o cookies na této stránce

Abyste na našem webu našli vždy to, co potřebujete, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů. Pro personalizovaný zážitek udělte prosím souhlas se zpracováním všech typů cookies.

 

Nastavení cookies

Cookie soubory, které jsou použité na těchto stránkách jsou rozděleny do kategorií a níže si můžete zjistit o každé kategorii více a povolit nebo zamítnout některé nebo všechny z nich. Jakmile zakážete kategorie, které byly předtím povoleny, budou z vašeho prohlížeče odstraněny všechny soubory cookie přiřazené do této kategorie.